Tafdi, Film İzlemenin Yeni Keyfi

Günümüzde online film izleme modası aldı başını gidiyor. Tüketicilerin de sağlayıcıların da çok rağbet gösterdiği bir alan olmaya başladı. O kadar çok site açıldı ki kalitelileri içlerinden seçmek çok zorlaştı. Yakın zamanda keşfettiğim, filmlerin %90’ının gerçek 1080p olduğu bu platformu sizinle paylaşmak istedim.

Online film izlemek için eminim sizde bir çok siteyi ziyaret etmişsinizdir. Saçma sapan player seçenekleriyle, 1080p olarak gösterilip 360p sunum yapanlarla, sitenin arkaplanı video öncesi video arası video sonrası popup reklam dolu sitelerden bahsediyorum evet 🙂

Tafdi.com ile eski bir filmi ararken karşılaştım. Açıkçası google’da ilk sıralarda çıkmıyor. -Genelde filmidurmadanfullizle1080p gibi saçma sapan alan adlarıyla boostlanıp google’da 1.sırada yer alan siteler oluyor.- İnanılmaz sade bir o kadar da çekici bir yanı var. Dediğim gibi filmlerin büyük çoğunluğu 1080p olarak sunulmuş ve gerçekten 1080p görüntüsüne sahip :). Filmleri hem adlarıyla hem IMBD ID’si ile aratabiliyorsunuz. En beğendiğim özelliği ise “Arşiv” kısmı. Burada filmleri, tür, yapım yılı, dil, ülke, kalite, altyazı dili, IMDB puanı ve çeşitli sıralamalara göre ayıklayabiliyorsunuz.

Ayrıca filmleri indirme olanağı vermesi de benim gönlümü almasının bambaşka sebebi.

Kayıt olma imkanı da sunan bu güzel platformda henüz reklam göremedim. Umarım diğer saçma sapan siteler gibi reklamla doldurmaz lakin 1-2 reklam eklese de fena olmaz bence.

Hemen bir film izleyelim o zaman diyorsanız sizi şöyle alalım 🙂 ;

Tafdi.com

0

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir